יום שבת, 25 בפברואר 2017

חדש ובלעדי!  סרקל מתולתל
ד"ר פישר משיקה סדרת מוצרים חדשה 
לשיער מתולתל
סרקל ספריי רציף מתיר קשרים וקרם 
סרקל רוזמרין


מאת:רותה דנינו
תלתלים, גם של ילדים, יפים ככל שיהיו דורשים תשומת לב מיוחדת – על מנת לשמור על מראה יפה של התלתלים, חשוב להקפיד על טיפול יומיומי שכן התלתלים מושפעים בקלות מרמת הלחות, מזג האוויר, מתייבשים מהר ומשנים את צורתם.
מעבדות המחקר של ד"ר פישר הינן בעלות ידע וניסיון של עשרות שנים בפיתוח תכשירים מתקדמים להיגיינת השיער. מתוך רצון להקל על הצרכנים, לשמור על היגיינת השיער מחד ומראה תלתלים יפה מאידך, פותחה סדרת סרקל מתולתל, לטיפול יומיומי בשיער מתולתל, לשמירה על ראש נקי ולמראה בריא ויפה יותר.

סדרת סרקל לשיער מתולתל הינה בעלת נוסחה ייחודית, היפואלרגנית וללא פראבנים, המכילה תמצית רוזמרין, מרככת את השיער, מקלה על פעולת הסירוק, מתירה קשרים ומעניקה לו גמישות ורכות, עם הניחוח המוכר והנפלא של סרקל הנשאר לאורך זמן. סדרת סרקל של ד"ר פישר הינה הסדרה מס' 1 בישראל לשמירה על היגיינת השיער משך שנים רבות.

בסדרה סרקל ספריי מתיר קשרים לשיער מתולתל וקרם סרקל רוזמרין לשיער מתולתל, בעלי נוסחה ייחודית לעיצוב ובניית תלתלים, המסייעת בהפחתת "שוונצים" עם אפקט האנטי פריז המסייע במניעת חשמל סטאטי האופייני לשיער מתולתל למראה תלתלים טבעי ומלא חיוניות לאורך זמן.

ספריי מתיר הקשרים הינו פיתוח חדשני לסירוק קל ונוח עוד יותר, הספריי הינו חלק מטכנולוגיה ייחודית ומתקדמת מסוגה (BOV), המאפשרת התזה רציפה (360 מעלות) ע"י אוויר בלבד, ללא שימוש בגז בישול דליק, השימוש הינו קל, נוח ומהיר והתכשיר ידידותי יותר למשתמשים ולסביבה.

לדברי אורנית לבנר-ישראלי, מנהלת תחום תינוקות וילדים בתשלובת ד"ר פישר:  "הדרך היעילה ביותר למניעת כינים ולשמירה על ראש נקי הינה אימוץ של שיגרת טיפול מונעת. מחקרים מלמדים כי סירוק יסודי, יומיומי של השיער מסייע במניעת התפתחות כינים ומכאן מקטין את סכנת ההידבקות. בעזרת הסדרה החדשה לשיער מתולתל אפשר מעתה לשמור בקלות על היגיינת השיער ועל מראה תלתלים מעוצב, למראה בריא ויפה."
שימוש קבוע במגוון התכשירים שבסדרה, גם במקלחת ולאחריה וגם על שיער יבש, מקל על סירוק השיער, מרכך, מעניק לחות, גמישות, רכות ואת הריח המוכר והאהוב של סרקל הנותר לזמן רב.

מחיר מומלץ לצרכן:
קרם רוזמרין לשיער מתולתל 35.9 ₪
ספריי מתיר קשרים לשיער מתולתל 39.9 ₪  300 מ"ל
מבצע היכרות ברשת ס.פארם לרגל השקת השדרה החדשה, 
תכשיר שני ב- 10 ₪, על מגוון תכשירי סרקל, מתקיים 
בתאריכים - 15/2-1/3.
ניתן להשיג ברשתות הפארם, רשתות השיווק, בבתי המרקחת הפרטיים ובחנויות המובחרות.
 צילום יחצ יעל האן

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה