יום שלישי, 21 בפברואר 2017

הורים וילדים באו להנות ממופע קרקס 
מכוכב אחר לרגל פורים 2017
החייזרים באים לבקר בקרקס פלורנטין
10-11/3 , 17-18/3.

מאת:רותה דנינו
במיוחד לרגל חג פורים 2017 מעלה קרקס פלורנטין מופע מהפנט ובלתי נשכח, הכולל עשרות אומני קרקס מכל רחבי העולם, תלבושות לד ולייזר מיוחדות שעוצבו בטכנולוגיה ייחודית,  אלמנטים של אש, אקרובטיקה, טרמפולינות ענק ומופע מים...החייזרים נוחתים בפורים בקרקס פלורנטין.
בחג פורים הקרוב יעלה קרקס פלורנטין השוכן בכפר הירוק, מופע 
חדש עם עשרות אומני קרקס שמגיעים במיוחד מכל רחבי הארץ. מופע חייזרים מכוכב אחר נוחת בקרקס פלורנטין ומספר את סיפורם של חבורת חייזרים אשר מגיעה לבקר בכדור הארץ ופוגשת את ארתור - ילד מופנם שאוהב להסתכל בכוכבים. ארתור יוצא להרפתקה בעולם שלהם, לומד על סודות התעופה ופוגש במלכת החייזרים, בנוסף מחפשים החייזרים גם משאב טבע שנגמר להם בכוכב ומסכן את קיומם – המים. המופע הקרקסי משלב אקרובטיקה עם אלמנטים של תעופה, אש, לייזר ומים, היוצרים התרחשות פנטסטית וראשונה מסוגה על הבמה.
במיוחד למופע פורים נוחתת לראשונה בישראל, 

קבוצת אומני קרקס ידועה מרוסיה הנקראת
 reflection the mirror show
המביאה עמה, במיוחד למופע, תלבושות יוצאות דופן בדמות חייזרים. התלבושות עשויות כולן חתיכות מראה, נורות לד ולייזר, המשלבים טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת. במהלך המופע אומני הקרקס יציגו לקהל מופעי אור ולייזר מיוחדים באמצעות התלבושות  המושקעות.

בנוסף למופעי האורות והלדים ייהנו המשפחות מאומני טרפז, אומני נדנדה רוסית בוערת, חישוקי אש, טרמפולינות ענקיות שמקפיצות את האומנים לגובה רב, אקרובטים שקופצים לתוך בריכה, אוהל קרקס מסורתי (כמו באירופה) בליווי מוזיקה, אורות ודקורציה, דוכני אוכל באווירה פורימית,  פינת סלפי , פינת איפור פנים בצבעים ידידותיים לכבוד פורים, דוכני אלמנטים זוהרים בחושך המשתלבים היטב ברוח המופע ודוכן ייחודי לממכר אבזרי קרקס וציוד ג'אגלינג.
בזכות האג'נדה הירוקה של קרקס פלורנטין המופע אינו משלב חיות, על מנת לשמור על החיות ועל הסביבה ולכן האלמנטים הקרקסיים מתבססים על משחקי תאורה, סאונד, אש, בריכה מיוחדת שהוקמה על הבמה, טרמפולינות ענק, משחקי אולטרא סגול  ועוד.
אורך המופע 75 דקות (כולל הפסקה)

רשימת המופעים: 
יום ו' 10/3 בשעה 16:30 , יום שבת 11/3 בשעה 10:30 , 12:30 , 
יום ו' 17/3 בשעה 16:30, יום שבת 18/3 בשעה 10:30, 12:30
חנייה חינם בתוך הכפר הירוק. הרשמה למופע: טל' 3851*  www.florentinecircus.co.il
 מחירי הכרטיסים:
טריבונות 69 ₪, כרטיס משפחתי 4 נפשות 249 ₪
בימוי: ניר דב קפלן, עיצוב תנועה : רומנה לאונידובה. משתתפים: 
ביירון טולי, אלי חנימוב, שילה טולדנו,  רומנה ליאונידובה, ניר קפלן, קטרינה רומנצוקביץ', אנטון אוטופוק, אנה מורוזובה, אנטון לאשקו, טטיאנה הלובנקו, פאבלו צ'ופרינה, אולנה בולהקובה, איגור וויוודה. מוזיקה מקורית : ולנטין לזר, תפאורה: חן בכר .
לצפייה בסרטון המופע לחצו על הלינק :
  קרקס פלורנטין הוקם לפני 15 שנים בשכונת פלורנטין בתל אביב והוא משתייך לז'אנר הנקרא "קרקס מודרני" - קרקס ללא בעלי חיים, שאומני הקרקס שלו הם ליבתו ומשלבים בין קרקס, תיאטרון ריקוד ואקרובטיקה. בקרקס מחכה לכם מפגן מרשים ועוצר נשימה עם אקרובטיקה אווירית, טרפז מעופף, להטוטי אש, הליכה על חבל, טרמפולינה, ריחוף על גלגל ענק, עמידה על הידיים, רכיבה על חד אופן, תרגילי גמישות וג'אגלינג.
הרשמה למופע בטל 3851* או באמצעות אתר www.florentinecircus.co.il
צילום עמית פייס


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה