יום שני, 5 בפברואר 2018

טכנולוגיה פורצת דרך בחברת "גילרו" - בתחום קישוטי עוגה ושוקולד ופתרונות הדפסה על גבי עוגות ופרלינים . מאת:רותה דנינו


חדשנות מתוקה!!!!!!

חברת "גילרו" השתתפה בתערוכה הבינלאומית
לממתקים וחטיפים ISM

החברה הציגה חדשנות ישראלית בתחום קישוטי עוגה ושוקולד ופתרונות הדפסה
 על גבי עוגות ופרלינים לאחרונה רכשה "גילרו" מניקלודיאון זכויות להדפסת דפי עוגות אכילים של שלושה מותגים בהם Shimmer and shine Paw Patrol     
ו- Blaze אשר מופצים ברשתות מזון ענקיות בספרד, הולנד, 
בלגיה ולוקסמבורג
חברת "גילרו", המתמחה בייצור גביעי גלידה, ופלים וקישוטי עוגה, השתתפה בתערוכה הבינלאומית לממתקים וחטיפים ISM. התערוכה נערכה בקלן גרמניה בסוף ינואר ולקחו בה חלק כ- 1600 יצרני שוקולדים ודברי מתיקה מכ-65 מדינות שונות. גילרו הציגה ליין חדש של דפי עוגות אכילים, הכוללים גם מותגים חדשים אותם רכשה מניקלודיאון וכן טכנולוגיה פורצת דרך של הדפסה אישית על פרלינים. החברה זכתה להתעניינות רבה מצד מבקרי התערוכה, בהם קונדיטורים, מעצבי עוגות וקנייניים של רשתות מזון עולמיות.
אבי גלברד, בעלים ומנכ"ל חברת "גילרו" מסר כי גילרו מוכרת את מוצריה בכל רחבי העולם, מצ'ילה לסין ומקנדה לאוסטרליה. "הרחבנו את טווח המוצרים שלנו עם פריטים מודפסים נוספים לעוגות ועיטור שוקולד. הטכנולוגיה החדשה מאפשרת הדפסה של קישוטי אמנות בפרלינים ועוגות בקלות ובתמיכה טכנית מלאה".

חברת גילרו הנה החברה המובילה בישראל בתחום ייצור גביעי גלידה, וופלים והדפסים אכילים לעוגות וקינוחים. החברה הוקמה בשנת 1950 ונמצאת בבעלות פרטית של משפחת גלברד. מפעל החברה שוכן באיזור התעשייה בית שמש ומעסיק כ- 250 עובדים. בתחום ה- Cake Decoration נחשבת גילרו למובילת תחום עולמית. החברה משווקת בצק סוכר, דפי דקורציה אכילים לעוגות ומגוון מוצרי קישוטי עוגה באיכות גבוהה. הטכנולוגיה החדשה מאפשרת יצירה של פרליני שוקולד בהתאמה אישית באמצעות מדפסת A4 רגילה ומיועדת לרשתות מזון, קונדיטוריות, מפיקי אירועים, מעצבי עוגות וכו'. לצד המדפסת וערכת העיצוב המיוחדת, הכוללת דפים אכילים וצבעים למדפסת בייצור עולמי של גילרו, הציגה החברה שלל מוצרי עיצוב משלימים בתחום קישוטי העוגות. 
צילום יח"צ

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה