יום ראשון, 11 בפברואר 2018

מופע "יצא משליטה" 2 לסיבוב נוסף פרוע יותר, בחופשת הפסח לכל המשפחה. מאת:רותה דנינו

לרגל חופשת הפסח - yes מציעה

מופע מערכונים וסטנד אפ לילדים!!!!!!


"יצא משליטה" 2

בבימויו של דני קרפל עם כוכבי הילדים 


והנוער הגדולים בישראל:

שיר מורנו, תובל שפיר, דניאל מורשת,
אביה מלכה, שני קליין, עידו מוסרי
 ודניאל ליטמן.
לאחר ההצלחה הגדולה של מופע המערכונים והסטנד אפ הייעודי לילדים ובני נוער "יצא משליטה" שעלה בשנת 2017, יעלה בפסח 2018 המופע "יצא משליטה" 2 לסיבוב נוסף פרוע יותר, קורע יותר וחסר מעצורים ויעסוק  בנושאים חמים ורלוונטיים בקרב צעירים ובני נוער. על במה אחת יעלו כוכבי הילדים והנוער הגדולים, אשר כולם משחקים בהפקות הילדים המשודרות ב-yes. את המופע מביים דני קרפל (קצרים", "של מי השורה הזאת", "פלטפוס" ועוד) שגם כתב אותו ביחד עם  ניר ממון ("גב האומה") שניהם בעלי רזומה עשיר בכתיבה של מיטב תוכניות הבידור והסאטירה בישראל.

תובל שפיר (כפולה), דניאל מורשת (כדברא, הכלום הגדול), שיר מורנו (שבט צוצלת, החממה), אביה מלכה (כדברא), שני קליין (כדברא 2), עידו מוסרי (שבט צוצלת, כפולה) ודניאל ליטמן (כדברא 2, החממה).

הצופים יקבלו הצצה אמתית וללא מסכות של הכוכבים הכי גדולים שלהם שיגלמו את עצמם על הבמה. מופע אינטרקטיבי בשילוב הקהל, כאשר נציגים ממנו אף ישתתפו באופן פעיל על הבמה לצד הכוכבים. החבורה המוכשרת מציגה שלל מערכונים וקטעי הומור חדשים וטריים העוסקים בצורה אינטליגנטית ומקורית בנושאים שמעניינים את בני נוער היום: מה יהיה הלהיט הבא של סטטיק ובן אל? איזה פלאפון חדש לקנות? מי היא הוונדר וומן הבאה? מה צריכה מאיה משבט צוצלת לעשות כדי להפוך לכדברא? איזה אתגרים משוגעים היוטיוברים יכולים לעלות?

התשובות לכל אלו ועוד במופע מערכונים וסטנד אפ קורע מצחוק  שיהפוך לקאלט של 2018. 

כותבים: ניר מימון ודני קרפל, במאי: דני קרפל, מחיר כרטיס: 89 ₪, 
הטבה מיוחדת ללקוחות yes - 49 ₪  משך המופע כ-  70 דקות, מתאים לגילאי 9-99.


לו"ז מופעים: 26.3 תאטרון הצפון * 29.3 סינמה סיטי גלילות * 1.4 ראשון לציון היכל התרבות * 2.4  באר שבע – משכן 
לאמניות הבמה.
צילום  לופו שרבן, רונן אקרמן

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה