יום ראשון, 11 בפברואר 2018

אירוע האולסטאר המסורתי בהשתתפות סטטיק ובן-אל, חגיגה לכל המשפחה בחג פורים. מאת:רותה דנינו


אולסטאר 2018
יום שישי 02.03 חג פורים
החל מהשעה 14:00 

היכל מנורה מבטחים 
אירוע האולסטאר המסורתי בהשתתפות מיטב שחקני הכדורסל בישראל ומופע של סטטיק ובן-אל, חגיגה לכל המשפחה!!!!!!!!

משחק הכוכבים המסורתי של ליגת ווינר סל יתקיים השנה בחג פורים, יום שישי 2 במרץ בשעה 14:00 בהיכל מנורה מבטחים בתל אביבי. האולסטאר השמיני במספר יפגיש בין נבחרת הישראלים לנבחרת הזרים, וילווה בתחרויות המסורתיות שיכתירו את אלוף השלשות וההטבעות של הליגה לעונת 2017/18.

פרט לכדורסל, ילווה האירוע כרגיל בהפעלות רבות לילדים ולמבוגרים ביציע. שני הכוכבים הגדולים ביותר במוזיקה הישראלית בימים אלו, סטטיק ובן אל תבורי, יהפכו את הפסקת המחצית לחוויה לכל המשפחה עם הופעה מלאה שתכלול את מיטב להיטיהם וכולל הסינגל "נמסטה" שיצא לאור רק אמש. במסדרונות ההיכל יוצבו במהלך ההפנינג החגיגי עמדות משחק, אטרקציות לילדים
 והפתעות נוספות שיפורסמו בהמשך.

את משתתפי משחק האולסטאר יקבעו גם השנה גולשי וגולשות אתר המנהלת, שיכולים כבר מהיום לבחור את השחקנים האהובים עליהם באתר הרשמי של הליגה (www.basket.co.il) או ביישומון הרשמי (להורדה בחנויות App Store ו-Google Play). הבחירה כבר החלה בלינק הבא: http://basket.co.il/allstar/.

 בין המצביעים והמצביעות יוגרלו עשרה כרטיסים זוגיים לאירוע האולסטאר. בשנה שעברה אגב נשבר שיא כל הזמנים עם למעלה מ-9,000 הצבעות.

במשחק הכוכבים אשתקד הוביל אמארה סטודמאייר את נבחרת הזרים לניצחון 127:139, אבל מאזן כל הזמנים עומד על 2:5 לזכות נבחרת הישראלים, שתרצה להחזיר את כבודה השנה.

 כרטיסים להפנינג האולסטאר השנתי ניתן כבר עכשיו לרכוש במשרד הכרטיסים "לאן" ובלינק הבא: 

תמונה מוטבעת 1

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה