יום חמישי, 12 באפריל 2018

הטיפים שישנו לנו את מראי נזקי השיער לעונת קיץ 2018 באדיבות גיא שפנצר מנהל מותג השיער הבינלאומי PAUL MITCHELL בישראל. מאת:רותה דנינו5 טיפים לשיקום השיער מנזקי החורף
ממותג השיער הבינלאומי פול מיטשל

לאחר החורף  המאופיין  ברוחות, שינויי מזג אוויר  בין קור וחום, ושימוש במזגנים הגורמים לנזקים לשיער כמו: יובש, גרד, קשקשים ועוד. עם בוא האביב ועונת המעבר, זה הזמן  לשיקום השיער מנזקי החורף.

גיא שפנצר מנהל מותג השיער הבינלאומי  PAUL MITCHELL בישראל , מעניק   5 טיפים לעונת המעבר – האביב לשיקום השיער מנזקי החורף.

טיפ ראשון:
בתקופת החורף השיער נוטה להיות יבש במיוחד. לכן,  מומלץ להוסיף לטיפול היומי בשיער שימוש בקרם לחות עשיר, המשפר את המרקם של השיער והעור.  מומלץ להשתמש במוצרים המכילים צמחי מרפא כמו האקזוטי אוופוהי מהאוואי, בתוספת מרככים על בסיס חיטה המשפרים את המרקם של השיער.

טיפ שני:
להפחית את השימוש במייבשי שיער בעונה זו ולתת לשיער להתייבש באופן טבעי. זאת משום שעונת המעבר כבר גורמת להתייבשות השיער ועור הקרקפת .

טיפ שלישי:
להרבות בתזונה נכונה עשירה בברזל, אבץ ,מגנזיום ו B12 העשויה להועיל בשיקום מראה השיער ובמניעת נשירה.

טיפ רביעי:
מומלץ לחפוף את השיער בתדירות גבוהה עם שמפו עדין נגד קשקשים. הבדלי מזג האוויר בין הפנים לחוץ בתקופת החורף, עשויים לגרום לחוסר איזון של חומציות עור הקרקפת ולעור מגורה בליווי קשקשת. בכדי למזער את התופעה מומלץ כאמור לחפוף את השיער בתדירות גבוהה עם שמפו עדין נגד קשקשים.


מומלץ להשתמש בשמפו המסייע לבעיית הקשקשת, המציע  שילוב של חומרים פעילים, המנקים את עור הקרקפת ביסודיות, כמו  שמן עץ התה, המותירים את השיער מלא חיוניות וזוהר.

טיפ חמישי:
לחפוף בעונת המעבר את השיער בשמפו לחות מקציף עדין מאוד המסייע למנוע תופעה של חשמל סטטי בשיער, האופייני לעונת המעבר.

אביב פורח J
ניתן להשיג את מוצרי פול מיטשל אצל מעצבי 
 המובילים והמקצועיים בלבד
צילום: יחצ פול מיטשל
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה